איתור נזילות מים

נמאס לך לשלם חשבון מים מפוצץ?

נזילות מים הם מטרד לא קטן, בדיקה פשוטה של מספר דקות יכולה לחסוך לך אלפי שקלים.
תוך מספר רגעים מרגע ההגעה, נאתר את מקור הנזילות, בבית, בביוב או במרזב
פתרון ללא הרס, ללא שבירת קירות וללא הרמת ריצוף.
אם הגעתם אלינו, בודאי אתם סובלים עכשיו מבעיות של נזילות מים, או בעיות במערכת הביוב, או מבעיות איטום או בעיות עובש ורטיבות בקירות, או כשלים במרזבים.
חברתנו מתמחה בפתרונות לכל בעיות האינסטלציה, הביוב האיטום והעובש.

ברשותנו הציוד המתקדם ביותר לאיתור נזילות מים, ללא הרס, ללא לכלוך וללא שבירת קירות, כמעט ולא תרגישו שבקרנו בביתכם.
אנו מעמידים בראש דאגתנו את השקט הנפשי של הלקוח, ולכן השקענו רבות ברכישת ציוד טכנולוגי החדשני והמתקדם בעולם, ועברנו השתלמויות וקורסים בחו"ל.
כפי שתראו אנחנו הטובים ביותר בתחום איתור הנזילות ללא הרס, מה שיבטיח לכם את הפתרון הטוב ביותר ואת השקט הנפשי לטווח ארוך ובאחריות.
משירותנו נהנים בעלי דירות, בעלי בתים, משרדים וחברות מהגדולות במשק: חברת חשמל, סולל בונה, המרכז הרפואי הלל יפה, חברת אפרידר, קבוצת א. דורי, מועצה אזורית זבולון, משרד ראש הממשלה ועוד.
ניסיוננו רב שנים בתחום, מקנה לנו ידע רב, שצברנו בעמל רב, וממחיות גדולה בפיתרון בעיות פשוטות ומורכבות.

בסרטון חלק קטן מהאמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו

סובלים מנזילות מים ולא יודעים מאיפה?

סובלים מבעיות איטום                        נזילה או פיצוץ בצענורות הסקה                                 מים זורמים מהמרזבים
רטיבות בקירות                                    מים באסלה                                                                   מים זורמים מהקירות
רטיבות בפנלים                                    מים זורמים מהבלטות                                                 מים זורמים מהגג
רטיבות בגגות                                       מים זורמים מהמקלחת                                               מים זורמים מהביוב
עובש בקירות                                        מים זורמים מהמטבח                                                  מים ממערכת האינסטלציה
סימני עובש                                           פיצוץ או שבר בצינור

ברשתנו הציוד החדיש והמתקדם בעולם, כל ניידות החברה מצויידות במכשור3.

בהעדר הציוד המתאים, כל בעייה תהפוך למורכבת שתגזול זמן טיפול ארוך ותסב סבל ללקוח.

לכל קריאה אנו מגיעים עם כל הציוד הנדרש, גם נזילה תמימה יכולה להיות פתח לבעיה גדולה. לדוגמה: הגענו לבית, על המרצפות המטבח בין המטבח לסלון הופיעו סימני מים, בשיחת הטלפון הלקוחה לא ידעה להסביר מה מקור המים הנוזלים. בעזרת מצלמה תרמית שפועלת בהתאם לגלי חום הבנו שבצינור המים הקרים יש נזילה, לצינור הוחדר גז מחומם בצבע אדום, לפי מקום הבעבוע של הגז גילינו את מקור הכשל, הרמנו 2 בלטות והגענו למקור הנזילה בחיבור ה T של צינור SP הופיעה הנזילה. אינסטלאטור ללא הציוד המתאים היה מפרק הרבה בלטות, היה גוזל שעות לחיפוש מקור הנזילה, מלכלך ומטנף את כל הבית, ומשבש את כל שיגרת היום בדרך לתיקון הנזילה. לחצו על הלינק וצפו בסרטון ובפרטי האירוע

מה הייחוד העסקי שלנו?

הייחוד העסקי שלנו: שאנחנו חברה לאיתור נזילות מים לייבוש קירות, גגות, מרתפים ולפתרון כולל לבעיות האיטום שמקום בנזילות, בפיצוצי צנרת, בסתימות בביוב, ובחדירת מי גשמים.
אנחנו לוקחים אחריות מלאה על כל תהליך איתור הנזילות, מאתרים את מקור הנזילה: בן אם מקור הנזילה מצנת המים, מצנרת הביוב, מצנרת ההסקה, מהמרזבים, או חדירת מי גשמים מהגגות או מהמרפסות, או חדירת מים למרתפים ולמקלטים, ואנחנו מייבשים את הקירות והעובש, ואוטמים לחלוטין את מקור הנזילה.
ומה שיוצא ללקוח שלנו: שאינו צריך להתעסק עם כמה בעלי מקצוע, שהאחד יפיל את האחריות על האחר, האחריות שלנו היא מלאה על כל שלבי העבודה עד לפתרון המלא של הבעיה

הציודים שלנו

כמו שהוזכר לרשותנו הציודים החדשים והטובים בעולם, חלק מהציוד שלנו מיועד למכירה לאינסטלאטורים אחרים. מדובר בציוד יקר מאוד שרק בעלי מקצוע רציניים מרשים לעצמם לרכוש את הציוד הזה.

מצלמה תרמית

היא מצלמה שפועלת על קרני אינפרא אדום ובאמצעות הפרשי הטמפרטורות ניתן בדיוק של 100% לזהות את מקור הנזילה. המצלמה הזו מאפשרת לנו גם לדעת את מקור הנזילה אבל חוסכת בשבירה של קירות או הרמת בלטות מיותרת, גם חסכון בזמן, וגם בחיסכון בכסף, והמצלמה הזו נותנת לנו את הביטחון והשקט הנפשי להתחייב לפני הלקוחות לפיתרון מלא של הבעיה.

 

מצלמת פנים צנרת

מצלמת פנים צנרת היא מצלמה אופטית שמוחדרת לתוך צנרת הביוב או לתוך המרזבים והמצלמה סורקת את החלל הפנימי של הצינורות ומחפשת את מקור הסתימה בביוב, או את מקור נזילת המים שנוצר כתוצאה מהחדרת ברגים וברזלים, או כתוצאה מקידוח, או כתוצאה מבלי שגרם לפיצוץ בצנרת. המצלמה מחוברת למוניטור ומשדרת בזמן אמת את הנתונים מיתוך קווי הביוב או המרזב.


 

קראו מה כותב עלינו מנהל השירות העסקי של אתר מדרג

רציתי רק שתדע שאני וכל הצוות העסקי מאוד מעריכים את העבודה שלך ואת המאמץ , שאתה עושה עם הלקוחות של מדרג.
עד היום ביצעת עבודות אצל 10 לקוחות שהפנינו אליך ממידרג…
אני יודע גם שיש תקלות שאתה יודע לפתור ב 5 דקות, וזה רק בגלל הנסיון הרב שכבר צברת. אבל מצד שני יש לקוחות שחושבים שגבית מהם הרבה כסף על עבודה כזו קטנה. מה שהם לא יודעים זה שאם הם היו פונים למישהו אחר זה היה לוקח הרבה יותר זמן והרבה יותר כסף.
עם כל זה אני מעריך מאוד את העובדה שאתה מצליח לשמור על סטנדרטים גבוהים ומותיר שובל של לקוחות מרוצים…
כפיר לב סיני, מנהל השירות לעסקים באתר מדרג

 

קראו את עדותו של יחיאל בן יאיר

מזה למעלה משנה מתרחשות סתימות חוזרות ונשנות בצינור ביוב בביתי…
בתאריך 6.3.11 יצרתי קשר עם דודי בונפיל ותוך כשעתיים הגיע דודי ובחור נוסף לביתי במודעין עם רכב מדווד עם ציוד חדיש ומתקדם ולא סטנדרטי.
הוחדרה מצלמה לקו וזוהתה הבעיה, תוך כרבע שעה הוצא השורש ואת השאריות ניקו באמצעות פלדה בלחץ אויר.
מאחר שזוהו 2 נקודות בעיתיות ( אחת דרכה חדר השורש ואחרת פוטנציאלית ),
הוחלט להחדיר 2 צינורות פנימיים ( דבר שמייקר את הטיפול אבל מעניק את השקט הנפשי).
ברצוני לציין את המקצועיות הידע והאדיבות של דודי ולהודות לו על טיפולו לפתרון הבעיה.
בברכה
יחיאל בן יאיר

 

קראו מה אומרת עלינו עידית זוס

דודי שלום, הרגשתי צורך לכתוב לך מכתב תודה.
אני רוצה להודות לך על המהירות, האדיבות ומקצועיות שבה נהגת כשהיית אצלי לפני שבוע ימים…
"סבלת" את הנידנודים שלי, של אמא שלי, של וועד הבית ושל עוד שכנה ולכולנו ענית בסבלנות וסובלנות על השאלות. ובסופו של דבר, לאחר שנפתרה הבעיה עוד באת לקראתינו עם התשלומים, וגם לאחר שביקשתי דו"ח בשביל לתת לאותו שכן, קיבלתי תוך מספר שעות.
אני באמת חושבת שיש צורך להודות לך על כל זה מפני שאני מאמינה ש"לא רק צריך לטפל במחלה, אלא גם בחולה"…ועשית את זה בצורה נעימה ביותר.
אז שוב תודה דודי, אני מאחלת לך הצלחה בכל אשר תפנה, ואני מצידי מבטיחה להמליץ על החברה שלך בכל פעם שאשמע שלמשהו יש בעיה כלשהיא בצנרת.עידית זוס

התשוקה שלנו למצוינות גורמת לנו להיות הכי טובים, הכי יעילים, הכי אדיבים, אנחנו מאמינים, שמה שטוב עברנו הוא הטוב עבור הלקוח, וכפי שאנחנו אוהבים לקבל שירות ברמה גבוה כך אנחנו רוצים להעניק שירות יעיל ואדיב ללקוחתנו היקרים.

 

השירות הייחודי שלנו נועד להעניק ללקוחות שלנו

חסכון בדאגות – הלקוחות שמזמינים אותנו, אינם חיים בספק לגבי מקצועיותנו שלנו הם מרגישים שקבלו את השירות המקצועי הטוב ביותר.

חסכון בזמן – עקב ניסיוננו, והתמחותנו באיתור נזילות, והציוד המקצועי המשוכלל שלנו, אנחנו מסוגלים לתת את המענה המהיר ביותר לבעיה וללא הרס ולכלוך.

חסכון בכסף – הלקוחות שלנו, אצלנו חוסכים בכסף, כי הפתרונות הטכנולוגים שלנו זולים בהשוואה לכל הפתרונות המסורתיים, האינסטלאטורים של פעם גבו את הכסף עבור התיקון, אבל בעלי הבתים נאלצו להזמין בעלי מקצוע כדי לייפות את תיקון הנזקים.

מה הלקוחות מרווחים כשהם בוחרים בנו!!!

  • שקט נפשי – לקוח שמזמין אותנו יודע שאצלנו יקבל את הטיפול המקצועי הטוב ביותר, לנו יש סל פיתרונות לכל הבעיות בתחום איתור נזילות, אינסטלציה, ביוב, איטום, מרזבים ועוד.

  • פתרון מוחלט של הבעיה לשנים רבות – אנחנו ניתן את הפתרון המקצועי ביותר והנכון ביותר עבור הבעיה לטווח ארוך של שנים

  • אחריות – אנחנו מתחייבים לאחריות מלאה על כל התיקונים שאנחנו מבצעים עבור לקוחותינו הרבים.

 

מדוע דווקא לבחור בנו?

  • חברה אמינה ומקצועית – שמסוגלת לתת סל של פיתרונות מקצועיים שמספקת פיתרונות לבעלי בתים, לבעלי עסקים, לחברות עסקיות גדולות דוגמת חברת חשמל, אפרידר, קבוצת א. דורי בית חולים הילל יפה מועצה אזורית זבולון, משרד ראש הממשלה ועוד. כך שמשירותנו המקצועיים נהנים כולם.

  • תודעת שירות גבוה – אנחנו חדורי תחושת שליחות, ואנחנו מאמנים, ששרות טוב יביא לנו וחלקותינו ברכה, ולכן אנחנו מחויבים ומגויסים לתת את השרות הטוב ביותר שהלקוח זכאי לה.

  • וותק וניסיון – יש לנו וותק מעל 20 שנה בתחום, למזלנו ולשמחתנו, נצלנו את זמן ביעילות לרכוש ידע ציוד ולהתמחות בתחום.

  • פיתרונות יעילים – אנחנו מספקים לעשרות אלפי לקוחותינו המרוצים, פתרונות שיעילותן הוכחה לשנים רבות.

 

הציודים היעלים שלנו מבוססים על חדשנות וקידמה טכנולוגית שמאפשרת לנו לתת את המענה הנכון לכל בעיה:

  • מצלמה תרמית

  • מצלמה לקווי ביוב

  • ציוד למיפוי תשתיות

בתחום פעולתנו

החלפת צנרת ניקוי צנרת בחומרים מיוחדים
פתיחת סתימות ביוב מכל הסוגים
תיקון ברזים / גילוי נזילות מים/איתור נזילות
הגברת לחץ מים ללא פתיחת קירות – כולל מעקפים (Bypass)
שיפוץ חדרי אמבטיות – כולל החלפת כלים סניטריים
התקנת מסנני מים מהירים
בעיות רטיבות – אבחון וטיפול

איתור נזילות מיםמצלמה לאיתור נזילות מים במרזבים ובביוב