רטיבות בקיר

רטיבות בקיר יכולה להוביל לנזקים חמורים, שתיקונם יכול לעלות לא מעט כסף. לשמחתנו, מוצעת כיום טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת מאד, המשמשת כמענה במקרים של רטיבות כתוצאה מנזילה במערכת הביוב או מערכת המים הביתית או הכללית. מדובר ברובוט, אותו מחדירים ישירות אל קווי הביוב או אל המרזבים, המסוגל לאתר את מקור הבעיה באמצעות מצלמת סיב אופטי, ולהציע בהתאם את הפתרון המתבקש. שירות זה מוצע על ידי המומחים בתחום, המנצלים את הטכנולוגיה החדשנית ומסייעים לרבים הסובלים בביתם מרטיבות בקיר, כבר בשלבים המוקדמים.

סתימה במרזבים

 

אם אתה סובל כבר מרטיבות בקיר אל תהססו צלצלו 052-3237505 ותוך זמן קצר נגיע אליך ונטפל ביבוש הרטיבות.
איתור נזקי רטיבות בקירות היא פעולה די מהירה ולרוב אינה מסובכת מה שאומר שמבחינתכם מדובר על פעולה שאם לא תעשה עכשיו בעתיד תגרום לנזק כבד הרבה יותר.

אינפרא בונפיל הינה חברה בעלת ותק ונסיון רב, אנו מתמחים במתן פתרונות מקיפים ויסודיים לבעיות רטיבויות במבנה בקירות, בעיות אינסטלציה, צנרת ותשתית. איתנו תוכל להיות שקט ובטוח תהנה מיחס מקצועי ומחיר הוגן.

לקבלת פתרונות לבעיות מרזבים ו- איתור נזילות צרו קשר.

 

מדוע נוצרים רטיביות בקירות

רטיבות בקיר יכולה להופיע מסיבות שונות, כמו: חיפוי קיר שבוצע באופן שאיננו מקצועי, גורם לחדירה של מי גשמים ועשוי להוביל בשל כך, לרטיבות. מרזבים שאינם תקינים יכולים גם הם לגרום לרטיבות ולנזילות העשויים להתפשט על פני שטח נרחב במיוחד. במקרה כזה, בעל מקצוע, המציע שירותי תיקון מרזבים ונזילות הוא הכתובת הנכונה. נזקי צנרת למיניהם, כמו פיצוץ בצנרת, יכולים גם הם לגרום לרטיבות, ולאו דווקא לבית שאליו שייכת צנרת זו, כי אם לדירה סמוכה. איטום לקוי של הגג או של המרפסת הוא אחת הסיבות להיווצרות רטיבות ונזילות, ובמיוחד במהלך חודשי החורף הגשומים.


נזקי רטיבות בקיר

 

חשיבות הטיפול המהיר במקרה של רטיבות בקיר

פנייה לשירותיו של אינסטלטור במקרה של רטיבות בקיר, חשוב שתעשה מוקדם ככל האפשר. נזילות, הגורמות לרטיבות, בין אם בשל פיצוץ צנרת פנימית או אפילו סדק קטן, יכולות לגרום לנזקים כבדים, שתיקונם, כאמור, יכול לעלות לא מעט כסף. סימנים ראשונים של רטיבות בקיר, כתמי עובש או אפילו נקודות שחורות קטנות, כל אלה מצריכים התייחסות מיוחדת ואיתור מקור הבעיה. נקודה קטנה, כתם עובש שכמעט ואיננו נראה לעין ואפילו טפטוף קטן מהתקרה, יכולים להתפתח לבעיה חמורה בהרבה ולהשפיע על המרחב כולו. חשוב לשים לב לסימנים אלה ולאחרים, המעידים פעמים רבות על רטיבות בקיר ועל נזילה במערכת המים או הביוב. קילופי צבע, התנפחות באזורים מסוימים בקיר וגם שינויים בצבע, מצביעים על בעיה חמורה.
הנזקים שלהם גורמת הרטיבות בקיר הם הרבה יותר מנזקים אסתטיים. רטיבות כזו יכולה לגרום להופעת פטריות, עובש וגם טחב. אלה מובילים לכמות רבה מאד של חיידקים באוויר שאותו נושמים ולכן נחשבים למפגע סביבתי חמור במיוחד. רטיבות בקיר יכולה, בעיקר בטווח הארוך, לגרום לכשלי בטיחות משמעותיים במבנה כולו בשל שחיקה וחלודה, העשויה להצטבר בקירות. ובל נשכח גם את ההוצאות הכספיות הגבוהות הכרוכות בתיקון הרטיבות, במיוחד אם מתעלמים ממנה בשלביה הראשוניים.

 

קיר אכול מרטיבות
קיר אכול מרטיבות

 

אם יש לך רטיבות ברצפה או בקירות יש לנו פתרון עבורך!!

 

מה חשוב לדעת לגבי לגבי רטיבות בקיר

במקרים כאלה חשוב, כאמור, לפנות אל המומחים בתחום. השימוש בגלאים מיוחדים ורובוט המפעיל מצלמה מיוחדת, המוחדרת ישירות אל מעמקי הצנרת, הוא הפתרון המתאים, שכן בעזרתו ניתן לזהות את מיקומה המדויק של הנזילה האחראית לרטיבות. המצלמה שמוחדרת אל הצנרת, ממירה את קרינת החום לקרינה אינפרה אדום וכך מציגה את השינויים בצנרת, הנובעים בשל הבדלי טמפרטורות. הבדלים אלה מעידים על תקלה שבה יש לטפל באופן מיידי.

 

ראה עוד >>>

1. מייבש-רטיבות-ולחות-בקירות

2. ייבוש-רטיבות-ברצפה

אנחנו מציעים את מיטב השירותי האינסטלציה לרבות איתור נזילות , תיקון מרזבים, פתיחת סתימות ביוב, ניקוי שורשים בביוב ועוד קשת רחבה של פתרונות נוספים.