איתור רטיבות

איתור רטיבות בטכנולוגיה מתקדמת

איתור רטיבות / נזילות מים עלולות להוות מטרד לא קטן.
רטיבות ונזילות מים נגרמות עקב כשלים באיטום או במערכות הולכת המים.
ברוב המקרים הרטיבות / נזילת המים תבוא לידי ביטוי בכתמי רטיבות ועובש שיופיעו בקירות הבית, מעל הפנלים ובתקרת הבית.
חברתנו מתמחה באיתור רטיבות וגם איתור נזילות מים סמויות תוך שימוש במגוון רחב של טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם לאיתור נזילות מהיר מדויק.

להזמנת שירות

מתי נקרא למאתר נזילות?
סימנים לנזילת מים

נזילות מים נגרמות בשל כשלים באיטום או סדקים במערכות הולכת המים, גם בבניינים חדשים יש נזילות מים.

הגורמים לנזילות מים בבניינים החדשים שונים בעיקר מהגורמים לנזילות מים בבניינים הישנים.

לקוחות ממליצים

להזמנת שירות התקשר עכשיו!   052-7507505 | 052-3237505 | 1-800-310-999

איתור רטיבות מקצועי ויעיל ללא נזקים

חברתנו מתמחה בביצוע בדיקות איתור רטיבות תוך שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים. מדובר בבדיקות המבוצעות ללא הפרעה משמעותית לבעלי הבית, בלי צורך בשבירת קירות, הרמת אריחים, קידוחים וכדומה, וללא נזקים לבית על כל המשתמע מכך.

איתור רטיבות היא בדיקה חיונית מכמה וכמה סיבות. ראשית, רטיבות החודרת אל המגיעה אל התקרה, הקירות, מעל הפאנלים וכדומה – עלולה לגרום לצרות צרורות. כך למשל, היא יכולה להתבטא בכתמי עובש וטחב ולהוות מצע מצוין להתרבות חיידקים שלא טוב לנשום אותם. בנוסף, היא מביאה לפגם לא יפה לעין עם סדקים, התקלפויות של צבע וטיח, כתמים צהובים עד ירוקים וכן הלאה. מעבר לכך, ראוי לזכור כי בעיית רטיבות אינה פותרת את עצמה אם היא לא מטופלת, ולמעשה היא נוטה להחמיר ולגרום לנזקים עד כדי פגיעה בתכולת ומרכיבי הבית העשויים מעץ. לעומת זאת, איתור רטיבות יכול להביא לפתרון יעיל ומדויק של הבעיה לפני שהיא מחמירה.

לרשותנו עומדים כמה וכמה מכשירים מתקדמים, בהם אנו משתמשים לפי הצורך לאיתור רטיבות בתקרה, בקירות ובשאר חלקי הבית. המכשיר הנפוץ ביותר בשימוש הוא המצלמה התרמית, כלומר מצלמה המזהה את חתימת הטמפרטורה/האנרגיה הספציפית של מים וכך אנו יכולים לזהות מים גם מעבר לקירות ומשטחים אחרים שמסתירים את הנזילה מעין, ללא קידוחים. מכשיר נוסף שבו משתמשים לעיתים הוא הסיב האופטי, המתאים למצבים בהם עולה חשד שהנזילה היא בצנרת או במרזב שהמצלמה התרמית לא יכולה לתת להם מענה. במקרה כזה אנו מחדירים את הסיב האופטי (כבל עם מצלמה בקצה) אל תוך הצנרת ויכולים לקבל תמונה מלאה של מה שקורה בפנים.

 

מעבר לכך, ישנם מכשירים נוספים לאיתור נזילות המתאימים למקומות ולמצבים שונים. כך למשל, יש לנו מכשיר אקוסטי מיוחד המגביר את קול זרימת המים ומאפשר לנו (ביחד עם כלים נוספים) להבין היכן עוברת בדיוק צנרת תת קרקעית. בנוסף, ניתן לגלות כשלים בצנרת באמצעות גז מיוחד שאינו מסוכן, המוזרם על ידינו אל המערכת וניתן לזיהוי עם מכשור שאנו מחזיקים.

איתור רטיבות מוצע בימינו על ידי שורה ארוכה של חברות וגורמים. הדבר הראשון שחשוב לוודא הוא שמדובר בחברה/אדם בעל ניסיון רב בתחום ומחזיק את הכלים הייעודיים לביצוע המשימה. דבר שני שחשוב לבדוק הוא האם מבצע הבדיקה גם יכול לבצע את התיקון הנדרש במידת הצורך, מורכב ככל שיהיה, וגם זאת בדרך שאינה גורמת נזקים או הוצאות מיותרות. אם לא תעשו זאת אתם עלולים למצוא את עצמכם נאלצים לפנות לחברה נוספת לצורך ביצוע התיקון, על כל הטרחה המשתמעת מכך.

המלצות על איש המקצוע או החברה תוכלו בדרך כלל לקרוא באתר האינטרנט, ואפשר גם לבקש מספרי טלפון של לקוחות שנהנו מהשירות בעבר. מעבר לכך, לא יזיק להקליד את שם בעל המקצוע באינטרנט ולראות אם יש חוות דעת אובייקטיביות שפורסמו עליו.

מה שמשפיע על המחיר הוא בעיקר מורכבות העבודה, כלומר הקושי לאתר את הנזילה. למשל, יש הבדל בין נזילה שברור למדי שמקורה מאחורי אחד הקירות, לעומת רטיבות שעולה אל פני הקרקע בחצר ומקורה איפשהו במערך הביוב המסועף. מעבר לכך, מה שמשפיע הוא שיקולים שונים של החברה המבצעת, למשל עבודת איתור דחופה, עבודה מעבר למסגרת השעות המקובלת וכן הלאה.