ייבוש תת רצפתי

אם אתם סובלים מנזקי הצפה שמקורם בפיצוץ צנרת המים או  בחדירת גשמים, המים לא יעלמו מעצמם,  נזקי המים במידה ולא יטופלו תרגישו שנים רבות: בבריאות, בנזקים לרצפה, שקיעת מרצפות, בנזקים לקירות באי נעימות מהשכנים ובירידת ערך הנכס.
ייבוש המים הכלואים והרטיבות אורכת לרוב מספר ימים,לכן לאיכות הציוד והרעש הסביבתי שלו בעת הפעלה חשיבות מכרעת,שכן הציוד מופעל ברציפות במשך מספר ימים, לצד דיירי הבית.
חברתנו רכשה לאחרונה את הציוד המתקדם בשוק תוצרת חברת HEYLO גרמניה, הציוד החדיש פועל בטכנולוגיה חדשנית, המכשיר פועל בשקט , במהירות רבה בפגיעה מינימלית לחיי השגרה של דיירי הבית ומייבש את המים והלחות הכלואה תוך זמן קצר.

ייבוש מים כלואים​

בסרטונים הבאים ניתן לראות כיצד שואבים מים כלואים מתחת לריצוף כתוצאה מנזילת מים

ייבוש תת רצפתי – רק עם מקצוענים

בסרטון הבא ניתן לראות כיצד שואבים מים כלואים מתחת לריצוף כתוצאה
מהצפה באתר בנייה , העבודה מבוצעת בעזרת ציוד חדיש וללא הרס

בסרטון אנו רואים שריצפת בי"ס שהוצפה במים עקב פיצוץ ועל מנת למנוע את הנזקים העקיפים שיכלו להיגרם לרצפה לקירות ולמבנה היה צורך לייבש את חדירת המים, בסרטון תיראו את הכלים שבהם השתמשנו לייבוש הרצפה: משאבת ואקום, תותח חום, מפוח ייבשן ומד לחות

ייבוש תת רצפתי מחיר

ייבוש תת רצפתי מחיר

איך נקבע מחיר ייבוש תת רצפתי מחיר ייבוש תת רצפתי יכול להשתנות במידה רבה בהתאם למספר גורמים שונים, שכל אחד מהם משפיע על העלות הסופית

ייבוש רטיבות מתחת לריצוף

מהי רטיבות תת רצפתית רטיבות תת רצפתית היא בעיה נפוצה שיכולה להתרחש בכל בית, אבל לא תמיד קל לזהות אותה. אז מהי בעצם רטיבות תת

רטיבות בקיר

רטיבות בקיר יכולה להוביל לנזקים חמורים, שתיקונם יכול לעלות לא מעט כסף. לשמחתנו, מוצעת כיום טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת מאד, המשמשת כמענה במקרים של רטיבות כתוצאה

ייבוש תת רצפתי

| איתור נזילות | ייבוש תת רצפתי | מייבש רטיבות ולחות בקירות | רטיבות בקיר | תיקון מרזבים | ייבוש תת רצפתי אם אתם סובלים מנזקי

השירות שלנו מיועד לבעלי בתים, עסקים ומוסדות

 • ייבוש רטיבות תת רצפתית,רטיבות ברצפה, רטיבות בבית, ייבוש מים במרתפים
 • אנו נפתור לך את בעיית הרטיבות ב 100% אחריות
 • ייבוש רטיבות כלואה
 • ייבוש רטיבות ברצפה
 • ייבוש נזקי רטיבות
 • ייבוש רטיבות בקירות
 • ייבוש רטיבות

למה חייבים לייבש את הרטיבות ברצפה או בקירות מהר?

 • כי רטיבות שלא מטופלת בזמן תגרום לנזקים סביבתיים גדולים ותעלה הרבה יותר כסף
 • כי המים מטבעם מתפשטים ונספגים ואז מתחיל לתהליך דלקתי שפוגע בשלב הראשון בקירות שמתחילים להתנפח ולהתקלף, בשלב השני נוצר העובש שגורם לריח לא נעים שפוגם באיכות האוויר ועלול גם לגרום לזיהומים בריאותיים.
 • המים המתפשטים נעים בתוך הדירה פוגעים בקירות הפנימים בתוך הבית אבל גם מגיעים לשכנים בתלוי במיקום הנזילה לפעמים לגג השכן אבל גם לקירות השכן.
  אז כבר לא מדובר על נזק כספי לפעמים מדובר גם בסכסוך שכנים ותביעות מיותרות.
 • כשבעיית הרטיבות לא מטופלת מהר היא גם יכולה לפגוע גם בערך הדירה

כיצד נפתור לך את בעיית הרטיבות ברצפה או בקירות ב 100% הצלחה

ברשותנו ציוד מתקדם ששואב את הנוזלים מהרצפה בשלב הראשון ומזרים אותם למקום ניקוז ובשלב השני ייבש שקולט את האוויר הלח סוחט אותו והופך אותו למים שמנוקזים מחוץ לבית.

תיאור תהליך ייבוש נזילות ורטיבות מים?

משאבת ואקום

תפקיד משאבת הואקום לשאוב את המים והרטיבות הכלואה, המשאבה מחוברת לצינורות שמוחדרים דרך חורים קטנים שנעשים במרצפות ושואבת את כול הנוזלים שחדרו מתחת לריצוף.

תותח חום

מעלה את הטמפרטורה בחדר ל 90 מעלות והחום הכבד גורם לאוויר להיות לח.

מפוח

תפקידו של המפוח הוא להזרים אוויר במהירות לעברו של הייבשן

הייבשן

תפקידו של הייבשן לסחוט את האוויר הלח ולהפוך אותו למים ואת המים הסחוטים להוציא למקום ניקוז מחוץ לבית

מד לחות

מד לחות תפקידו לקבוע את דרגת הלחות בקירות הבדיקה נעשתה לפני תחילת תהליך הייבוש כדי לבדוק את הקיף הרטיבות, ובסיום תהליך הייבוש כדי לוודא את האפקטיביות של תהליך הייבוש סיכום: בעל עסק בכול נזילת מים הזמן מומחה לאיתור נזילות שידע בעזרת ציוד מתקדם לאיתור נזילות להצביע במדויק על מקור הנזילה ובעזרת ציוד מתקדם לייבוש הרצפה הקירות והמבנה ימזער למינימום את הנזק שנגרם לקירות ולמבנה

הן בבתים פרטיים והן במשרדים ומבנים מסחריים, עלולות להיווצר בעיות רטובות שמקורן מתחת לרצפה. מדובר בבעיה מטרידה שלא תיעלם מעצמה, וללא טיפול נאות היא אף עלולה להחמיר ולהוביל לנזקים חמורים למבנה ולבעיות נוספות. הנקודה היא שאל הרטיבות שנוצרה מתחת לרצפה קשה מאוד להגיע. כמובן שניתן להרים את הריצוף כולו אבל פעולות כאלו יהיו ממושכות מאוד, מרעישות ומלכלכות מאוד, כרוכות בעלויות גבוהות, ושלא לדבר על הנזקים. מצד שני, קיימת אפשרות של ייבוש תת רצפתי עם מינימום נזקים שאותו מציעות חברות מובילות כמו חברתנו.

ייבוש תת ריצפתי נדרש במצבים רבים בהם רטיבות נכלאת מתחת לרצפה. כך למשל, מקורה של הרטיבות יכול להיות במי גשמים שעקב בעיות ניקוז חלחלו אל מתחת לרצפות הבית או המשרד. בנוסף, במקרים רבים הרטיבות מגיעה מפיצוץ בצנרת, כשלפעמים חלק מהמים מחלחלים ועולים דרך הרצפות ולפעמים נשארים מתחתן. האדם הרגיל עשוי לחשוב שבמצבים אלו של רטיבות כלואה מתחת לרצפה לא צריך להתרגש, כי מה שרחוק מהעין רחוק מהלב, אולם ההיפך הוא הנכון.

 

רטיבות מתחת לרצפה במרתף, בבית פרטי או בבית עסק עלולה לגרום עם הזמן לנזקים חמורים, אף אם לא מדובר בהצפה שאי אפשר להתעלם ממנה. כך לדוגמא, למרות שמים מטבעם לא נוטים לעלות למעלה, הם אכן נוטים לזחול על הקירות כלפי מעלה, מה שיוביל עם הזמן להתקלפות של טיח וצבע, התנפחות וכדומה. כמו כן, אם הבעיה אינה מטופלת במהירות ייווצרו עם הזמן כתמים של עובש ופטריות, אשר מפיצים חומרים שאינם טובים לנשימה – בעיקר לילדים וקשישים ולאנשים בעלי מערכת נשימה חלשה. חומרים אלו מופצים בחלל האוויר באמצעות מאווררים ומזגנים שמשתמשים בהם.

 

כל זאת עוד לפני שדיברנו על פגיעה אפשרית בערך הנכס עקב בעיות שיצרה הרטיבות, על סכסוכים עם השכנים במידה והרטיבות מגיעה לדירות נוספות וכדומה. לפיכך, יש לפתור את בעיית הרטיבות כמה שיותר מהר וגם לתת פתרון שימנע את הישנותה.

יש כמה שיטות לייבוש תת רצפתי ובשורות הבאות נתאר את התהליך שאנו מבצעים. בתחילה אנו מבצעים מדידות באמצעות מד לחות שנקרא בעגה המקצועית פרוטימטר. כך ביכולתנו לאמוד את היקף הרטיבות הנוכחית עוד לפני שהתחלנו לטפל בה. בהמשך ניתור ברצפה כמה חורים קטנים שדרכם יעברו צינורות. הצינורות מחוברים למשאבת ואקום מיוחדת שיודעת להתמודד עם כמויות יחסית גדולות של מים. לאחר שאיבת הרטיבות העיקרית אנו נעלה את הטמפרטורה בחדר לחום גבוה, מה שיגרום למים הנותרים להתאדות ולאוויר להיות לח. בד בבד, באמצעות מפוח אנו מזרימים את האוויר הלח לעבר יבשן, אשר סוחט את האוויר מהמים ומעביר את המים הסחוטים לניקוז בחוץ. ולבסוף, נשתמש שוב במכשיר מד הלחות כדי לבדוק עד כמה התהליך היה אפקטיבי. יש לציין כי ביכולתנו לפתור את בעיית הרטיבות ברצפה או בקירות במאה אחוז הצלחה, ובנוסף נדע לתת מענה לגורם שהוביל לרטיבות מלכתחילה.

זוהי שאלה שאנשים רבים שואלים, אך אין לה תשובה אחת. משך ייבוש תת רצפתי תלוי בכמה וכמה משתנים, בראש ובראשונה בכמות המים שהצטברו מתחת לרצפה, אך גם במאפיינים שונים של הבית והריצוף. בכל מקרה, יש לקחת בחשבון כי לא מדובר בהתייבשות מהירה, וכפי שניתן להבין זהו תהליך בן מספר שלבים. בדיוק מסיבה זו חשוב לבחור בגורם כמו חברתנו המבצע את התהליך ביעילות רבה מחד, ובאמצעות מכשור היוצר מינימום רעשים והפרעה לשגרת ההתנהלות מאידך.

ייבוש תת ריצפתי אינה עניין לחובבנים. זוהי מלאכה שיש לבחור עבורה בעלי מקצוע רציניים. מכיוון שרטיבות מתחת לרצפה אינה בעיה המתרחשת מדי יום, ייתכן שלא תצליחו למצוא המלצות ממכרים על חברה מקצועית. לפיכך, הדרך הטובה ביותר היא להיעזר ברשת האינטרנט על מנת למצוא חברה המספקת שירות באזור מגוריכם. נצלו את הביקור באתר האינטרנט כדי להתרשם ממספר השנים שהחברה פועלת, שכן וותק בתחום מעידה על יכולות גבוהות ועל שביעות הרצון של הלקוחות.

 

בנוסף, נסו להתרשם אם מדובר בחברה (כמונו) השמה דגש על הציוד המתקדם והחדיש מסוגו בעולם, מה שיתבטא בתוצאות ובהליך מהיר, יעיל ונוח עבורכם ככל האפשר. כמו כן, אם יש המלצות על החברה באתר האינטרנט שלה קראו אותן, ואל תתביישו לבקש המלצות מלקוחות לשעבר שקיבלו את אותו השירות. מלבד זאת, זכרו שחברה אמינה ורצינית תספק הצעת מחיר ברורה ובשקיפות מלאה, ותספק דו"ח מסכם של הממצאים לאחר תום העבודה – בין אם לצרכים משפטיים, לתביעת ביטוח וכדומה. ולבסוף, תמיד כדאי לתת עדיפות לחברה שיכולה לא רק לייבש את הרטיבות אלא גם לאתר את מקור הבעיה ולתת לו מענה, דבר שיחסוך לכם כיתות רגליים בין כמה גורמים.