נזילה בבריכה

איתור נזילה בבריכה | תיקון נזילה בבריכה

נזילה בבריכה

הבריכה שלנו מורכבת ממערכות רבות המאפשרות לבריכה להיות ראויה לשחיה, מדובר למעשה על מערכות מים מורכבות למדי אשר כוללות, בין היתר, משאבות מים, צנרות המעבירות את המים אל הבריכה, מסנני מים וכיוצא בזה.

מאחר ומדובר על מערכת מורכבת אשר עשויה מחלקים שונים, הרי שגם ההסתברות לתקלות במערכת זו עולה בהתאם, בפועל נזילה בבריכה היא תופעה בעלת הסתברות גדולה להתרחשות, יחד עם זאת, נזילה בבריכה אינה תמיד תקלה אשר כולם נותנים עליה את הדעת, חשוב להבין כי נזילה בבריכה אשר אינה מטופלת בזמן, לא תתקן את עצמה, והיא תמשיך ותחמיר עם הזמן, עם ההחמרה יווצרו גם נזקים היקפיים, ועם הזמן – נזקים אלו יהפכו לבלתי הפיכים.

על מנת לבדוק האם יש לכם נזילה בבריכה, חשוב שתקפידו לעקוב אחרי מפלס המים בבריכה, במידה ומפלס המים יורד, אזי שסביר כי יש נזילה בבריכה שלכם, אל תנסו לתקן את הנזילה באופן עצמאי משום שההסתברות לתקלות בתיקון נזילה באופן עצמאי היא גבוהה מאד – דבר אשר עלול לגרום בסופו של דבר לנזקים גבוהים הרבה יותר.

אינסטלטור מומחה בעל נסיון יוכל להגיע ולבדוק את המצב, במהלך הבדיקה הוא יעשה איתור לנזילה וימצא את מקורה ואת הגורם לה, משימצא את הסיבות ואת מקור הנזילה יוכל, בעזרת המכשור המקצועי שבידיו, לתקן את הנזילה בלי בעיה.


תיקון צנרת בבריכת שחיה

בסרטון אנו רואים צינור 50 מ"מ (ג'טינג) אשר נוצר בו סדק רחב, הצבע החום שאנו רואים בתמונה זהו צבעה של האדמה אשר חדרה לצינור דרך הסדק. בבריכה הספציפית הזאת קיימים שלושה ג'טינג.

לפי דברי הלקוח כאשר הוא ממלא את הבריכה עד סופה, הוא מאבד בכל יום 2 ס"מ מים מגובה הבריכה ובכך גורם לאיבוד מים של קובים רבים. הנתון החשוב במקרה הזה הוא שהלקוח ציין שאיבוד המים קיים עד גובה המפלס של הג'טינג לערך של מטר מגובה הקרקע. וכאשר מפלס המים מגיע לגובה הג'טינג מפסיקה ירידת המים.

כך שנתון זה חיזק את השערתנו כי מדובר בצינור הג'טינג הראשי. לפיכך הגענו להחלטה שאנו צריכים לבדוק ע"י מצלמת פנים צנרת וכפי שנראה בסרטון גילינו את מקור הבעיה (הסדק הרחב שבצע חום). מכיוון שמדובר בצינור הצמוד לבריכה במרחק של כ 40 ס"מ מסף הבריכה לכיוון חוץ, יש שתי אפשרויות לתיקון.

1.לחפור את האזור, פעולה שגורמת להרס רב, השבתת הבריכה, תיקון הצינור והחזרת המצב לקדמותו ובמקרה זה מדובר בנזקים רבים.

2.החדרת מצלמה פנים צנרת במקביל עם בלון לתיקון פנים צנרת שמסביבו מלופפים סיבי זכוכית שמהולים בדבק אפוקסי. כאשר הבלון מוחדר לאזור הכשל הוא מנופח בלחץ של כ 2.5 בר, הבלון מוחדר עם צינור אויר שבקצהו השני מחובר קומפרסור. לאחר כשעה דבק האפוקסי וסיבי הזכוכית מתייבשים לחלוטין ואנו מושכים את הבלון החוצה.
לאחר מיכן יש צורך לבדוק שוב ע"י מצלמה פנים צנרת את טיב התיקון. פעולה זו ערכה כיום עבודה ומנעה חפירות מיותרות, הרס, עוגמת נפש וכסף רב.

הדבק האפוקסי הוא חומר שמיובא מאנגליה הוא נחשב לחומר חזק העומד בלחצים גבוהים. אנו עובדים במקביל עם מספר חברות אשר נעזרים אחד עם השני בפתרון הבעיה.
החברה שאנו ממליצים עליה בחום לתיקונים ולביקורות לבניית בריכות היא חברת יורפולס.

קרא לנו עוד היום

אנו באינפרא בונפיל מתמחים באיתור ותיקון נזליות בבריכה, במידה ויש לכם בעיה תוכל ולפנות אלינו בכל שעה של היום ואנו מבטיחים להגיע תוך הזמן הקצר ביותר, להעניק לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר, במחירים חסרי תחרות, כך שתוכלו ליהנות מהבריכה שלכם בקיץ הקרוב.

במידה ויש לכם נזילה בבריכה חשוב מאוד שלא תתעכבו עם התיקון שלה ושתטפלו בבעיה באופן מיידי על מנת לא לגרום לנזק גדול יותר, אנשי המקצוע שלנו יוכלו לאבחן את הבעיה בצורה מדוייקת ולסייע לכם לשמור על הבריכה שלכם על מנת להמנע מתקלות עתידיות.

איתור נזילה בבריכה היא פעולה בעלת משמעות כלכלית כבדה, וזאת משום שבמידה ולא תתוקן הנזילה בבריכה, עלול להיגרם נזק רב, אף לנזקים בלתי הפיכים לכל התשתית, אסור להזניח את הנזילה וחשוב מאוד לטפל בנזילה כמה שיותר מהר.

אנו ערוכים לטפל בכל סוגי הבריכות, בין אם מדובר על בריכה ביתית או אם מדובר על בריכה ציבורית, בין אם מדובר על בריכה קטנה ובין אם מדובר על בריכה אולימפית, בריכה היא בריכה והמנגנונים המורכבים מאפיינים את כל סוגי הבריכות כמעט, למעט כמובן אותן בריכות ניידות ולא מקובעות.

בריכה, על מנת לפעול כראוי, נתמכת על מנגנון די מורכב המאפשר להזרים מים אל הבריכה, לסנן אותם, לשאוב אותם וכיוצא בזה, מטבע הדברים ההסתברות להיווצרות תקלות בכל המערכת המורכבת הזאת היא די גבוהה וזאת לא רק בגלל נוכחות המים, אם כי בגלל כל החלקים השונים אשר מרכיבים את המערכת.
איתור נזילה בבריכה מצריכה איש מקצוע, כאשר בעוד שעין בלתי מזויינת מסוגלת לזהות כי ישנה תקלה, הרי שעל מנת לתקן את הנזילה יש לבצע איתור נזילה בבריכה, לזהות בדיוק מהיכן מגיעה הנזילה, מה גודל הסדק או החור, מה מקור הבעיה וכיוצא בזה.

על מנת לוודא באם קיימת תקלה אצלכם בבריכה תוכלו לבצע בדיקה פשוטה למדי ופשוט לבחון האם יש בריחה של מים מבריכת המים שלכם, במידה וקיימת נסיגה של המים, הרי שסביר למדי שקיימת נזילה בבריכה.
במקרה כזה, חשוב מאוד לקרוא לבעל מקצוע שיוכל לבצע איתור נזילה בבריכה, בעל המקצוע יגיע עם מכשור מקצועי אשר מותאם בדיוק לבדיקות מסוג כזה ויהיה מסוגל לבצע איתור נזילה בבריכה, משביצע איתור נזילה בבריכה יוכל לבצע את התיקון הנדרש.

השירותים שלנו לאיתור נזילה בבריכה

בונפיל סרגון מספקים שירותי אינסטלציה באיזור הצפון והמרכז, כאשר במסגרת שירותי אינסטלציה אנו מספקים גם שירותי איתור נזילה בבריכה וכך גם שירותי תיקונים של נזילות בבריכה.
אנו נספק לכם שירות מהיר, אמין ומקצועי במחיר חסר תחרות כך שתוכלו להינות מהבריכה שלכם לכל אורך הזמן.

איתור נזילה בבריכה היא פעולה חשובה ביותר, וזאת משום שבמידה ולא תתוקן הבעיה הרי שזה עלול לגרום לנזקים רבים, אף לנזקים בלתי הפיכים בכל התשתית שלכם, אסור להזניח בעיות מהסוג הזה וחשוב מאוד לטפל בהם כמה שיותר מהר.