צילום מרזבים

אם יש לכם סתימה במרזב יש לנו פתרון ייחודי שיחסוך לכם כסף, זמן ושבירות מיותרות !!!

הסימנים שמעידים שהמרזב סתום ויש צורך בצילום קווי ביוב

exit

  • סובלים מסתימה במרזב?
  • רטיבות בקירות?
  • הגג מוצף במים?

 

הפתרון הפתרון שלנו החדרת מצלמה לתוך המרזב ובודקת שהמרזב תקין ולא מנוקב עקב פעילות של טכנאי מזגנים לדוגמה שקדח בקיר וניקב את המרזב שגורם לכם לרטיבות..

 

הסבר והדגמה של מצלמה לצילום מרזבים

 

במקרה של בעיה במרזב, בין אם בעקבות סתימה או תקלה אחרת, חשוב להיעזר בשירותיה של חברה המתמחה בתיקון מרזבים. תיקון מרזבים נעשה כיום, הודות לטכנולוגיה המתקדמת, תוך שימוש במצלמות מיוחדות, העוזרות לאתר בצורה המדויקת ביותר, את מקור הבעיה וגם את מיקומה. מדובר במצלמה קטנטנה, המוחדרת ישירות אל המרזב ומצלמת את חלקו הפנימי.
כיצד זה עובד
מדובר במצלמה קטנה המחוברת לצינור באורך של 50 מטרים, היוצא מתוך מתקן מיוחד שעליו מותקן מסך, שבו ניתן לראות את חלקו הפנימי של המרזב או הביוב. במידה ויש חשש בתקלה, בודקים באמצעות המצלמה את המרזב, שאליו מוחדר הצינור יחד עם ראש המצלמה. במצלמה זו ניתן לשלוט באופן מלא ולכוון אותה בהתאם לצורך – לכיוון שמאל, ימין, סיבוב ועוד. האדם שיושב בחוץ שולט על כל נקודה ונקודה כדי לקבל אבחון מדויק ולהגיע אל מקור התקלה הקיימת. המצלמה מקליטה את הצילום וניתן לראות אחר כך את הסרטון על מנת לנתח את הממצאים שהתגלו.
חשיבותו של השירות
כשמדובר במרזב (או אפילו בביוב) איתור הבעיה איננו עניין של מה בכך ולעיתים הוא עשוי להיות מורכב מאד. על מנת להציע את הפתרון ההולם ולתקן את המרזב בצורה הטובה ביותר, חשוב להיעזר במצלמה, העוזרת לאתר את מקור הבעיה. מרזב שאיננו תקין, ולא משנה מאיזו סיבה, עשוי להוביל לבעיות שונות: רטיבות בקיר, הצפה וגם פגמים אסתטיים. הדבר קורה פעמים רבות כבר עם הופעת הגשם הראשון, בתחילת העונה. כדי למנוע נזקים נוספים ובעיות, שתיקונן בהמשך יכול לעלות לא מעט כסף, חשוב לאתר את התקלה שבמרזב ולתקן אותה. לעיתים תידרש החלפתו של המרזב הקיים במרזב חדש.
חשוב לדעת

תיקון_מרזבים

 

צילום מרזבים בעזרת מצלמה מתקדמת ואיכותית – החודרת למעמקי המרזב, עוזר לאתר את הבעיה בצורה המדויקת ביותר. לפני שפונים אל החברה, המציעה את השירות, יש לבדוק מולה מהו ניסיונה בתחום. מדובר בשירות מיוחד, שירות המצריך מיומנות מסוימת וכמובן גם הכרות רבה מאד עם התחום. רק חברה בעלת ניסיון רב בצילום מרזבים ואיתור נזילות, תוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר ולנצל את יתרונותיה של המצלמה ושל הטכנולוגיה הקשורה אליה. במקביל, כדאי גם לבדוק מול החברה באילו שיטות היא מבצעת את תיקון המרזב במידת הצורך וכמובן גם מהן העלויות. במקרה של בעיה במרזב המעידה על תקלה, אפילו הקלה ביותר, מומלץ שלא להמתין ולפנות באופן מיידי לקבלת השירות.