צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב הוא תהליך חשוב ביותר בעבודות אינסטלציה על כל סוגיהן, בין אם מדובר על תיקון לנזק שכבר נגרם לצנרת עצמה ובין אם מדובר על בדיקה אותה חשוב לערוך לפני שיפוץ, או בחינה מעמיקה של השטח לפני בנייה עליו.

צילום צנרת ביוב נעשית בטכנולוגיה חדישה שלא הייתה ידועה לתחום המקצועי עד לפני כמה שנים בודדות, למעשה, עד לא מזמן על מנת לבדוק באם קיימת בכלל תקלה כזו או אחרת, ועל אחת כמה וכמה בכל הנוגע לתיקוני צנרת, היה צריך לחשוף את התשתית, כלומר לפתוח את הרצפה או הקיר, דבר אשר היה גורם בדרך כלל לנזקים היקפיים הן למבנה עצמו, ולעיתים אף לצנרת, גם אם לא היה לה נזק קודם לכן.

כיום, לפני שמתחילים בכלל להתעסק עם הצנרת, ישנם כלי שיקוף שונים אשר מאפשרים לבצע צילום צנרת ביוב מבלי שיהיה צורך לחשוף את הקיר או את הרצפה, ומבלי ליצור נזקים.

באמצעות צילום צנרת ביוב ניתן לראות באופן מדויק אם כלל קיים נזק לצנרת, ובמידה וקיים נזק, ניתן למצוא את הנקודה המדוייקת בה נוצרה נזילה או כל בעיה אחרת, למעשה, צילום צנרת ביוב הופך את כל תהליך הטיפול באינסטלציה לנקי הרבה יותר, הוא חוסך עבודה וטרחה רבה ומפאשר לטפל בבעיה באופן נקודתי.

 

אופן השימוש

צילום צנרת ביוב משמש את האינסטלטורים לטובת איתור נזילות בקיר וברצפה ומקל מאוד על עבודתם, ועל ההתעסקות שלכם כלקוחות, אם קיים אצלכם חשש לנזילה, אל תאבדו זמן וצלצלו אלינו כמה שיותר מהר.
אנו זמינים במשך עשרים וארבע שעות ביממה וחיש מהר נענה וניענה לקריאה שלכם.

לפני שנתחיל בכל תהליך התיקון, במידת הצורך, נבצע צילום צנרת ביוב, על מנת לשמור על ביתכם ועל החפצים השונים בו, כך שהתהליך יהפוך ליעיל הרבה יותר הן מבחינת העבודה והן מבחינת העלויות הכרוכות בכך.
איתנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות, ואנו נבטיח כי תקבלו את הטיפול המהיר והמקצועי ביותר, במחירים חסרי תחרות.

צפו בסרטוני ההסבר למצלמות שאנו משתמשים בהם לאיבחון כשלים בקווי הביוב.

 

מצלמה קטנה לצילום קווי ביוב