עבודות ביוב

עבודות ביוב

ביוב | חידוש קווי ביוב ומרזבים | פתיחת סתימות ביוב | צילום צנרת ביוב | צילום קווי ביוב | שורשים בביוב | איתור נזילות ביוב | החלפת צנרת ביוב |

צנרת הביוב מהווה את אחד מיסודות הבית ואנו מתחילים להרגיש זאת רק כשמתחילות לצוץ בעיות, בדרך כלל, כשהמצב טוב- אנחנו לא ערים/מודעים         ולא נותנים את הדעת לקיומה של הצנרת ולחשיבות הרבה בשמירה על ניקיונה.
האנלוגיה שעושים בין גוף האדם לצנרת הביתית היא בהחלט לא מקרית, ובדיוק כמו גוף האדם גם הצנרת הביתית שלנו נסתמת בדרך כלל אם לא שומרים ומקפידים על החומרים אותם אנו מעבירים דרך הצנרת הביתית.
עבודות ביוב ברובן מתייחסות לצנרת שנסתמה, אם כי, במקרים שונים יש בעיות נוספות שעלולות להיווצר בצנרת שלנו, מעבר לסתימת ביוב- שהיא הבעיה הנפוצה יותר, כך למשל, יכול שחלק מסויים של הצנרת נשבר ויש להחליפו, יכול להיות מצב בו תיווצר נזילה בצנרת כתוצאה מחור או מסדק והרשימה עוד ארוכה, כך או אחרת, במידה ויש לכם בעיה בצנרת ואתם זקוקים לשירותי עבודות ביוב, חשוב מאוד שתזמינו אינסטלטור כמה שיותר מהר ולא תדחו או תעכבו זאת, כיוון שהזנחה של עבודות ביוב עלולה לעלות לכם ביוקר בעתיד, וזאת לא רק משום שהבעיה תלך ותחריף ואיתה הנזקים המצטברים שילכו ויחריפו אף הם.

בתמונה תוכלו להתרשם מחידוש בריכת ביוב שביצענו

חידוש בריכת ביוב
תיקון שבר בקו ביוב

שירותי אינסטלציה

אינסטלטור שיגיע אליכם יבצע קודם כל בדיקה קפדנית של מקור והיקף הנזק של הבעיה, רק לאחר ביצוע איבחון מדוייק וקפדני של הבעיה שתקפה אתכם, הוא יחל לבצע את הפעולות הנדרשות לטובת תיקון וטיפול בבעיה, להבדיל מבעבר, כיום לאינסטלטורים יש מגוון כלים שונים למציאת מקור הבעיה מבלי לחשוף רצפה וקירות, מה שאומר שעבודות ביוב נעשות בצורה נקייה ויסודית מבלי לגרום נזק בשום מקרה.
טיפול עבודות ביוב אורכות בדרך כלל זמן קצר, כך שבמרבית המקרים, אם זיהיתם את הבעיה בזמן, הרי שאינסטלטור טוב המצוייד במכשור המתאים יזדקק לשעה לכל היותר על מנת לסייע לכם בפתרון בעיית הביוב אשר נוצרה אצלכם.
מומלץ לעבוד עם אינסטלטור קבוע ולא להחליף אינסטלטורים בכל פעם, אינסטלטור איתו תעבדו באופן קבוע יכיר את מערכת הביוב שלכם ויהיה מודע לכל הבעיות וההיסטוריה שלכם, כך שלמעשה, עבודה עם אינסטלטור קבוע תקל עליכם ועל בעל המקצוע באופן משמעותי.

חידוש צנרת ביוב ללא הרס

אנו משתמשים בשיטה שנקראת "בונפיליין".
לדוגמא: צינור ביוב המצוי בעומק  2 מטר שנסתם לסרוגין וגורם להצפות בבית / בכל הבניין / בכביש או בגינה. תהליך התיקון חדיש וללא הרס.                תחילה יש לשטוף את הקו בלחץ מים גבוה, לוודא שהשטיפה נעשתה כראוי ולפתוח את הסתימה ע"י דיזות מיוחדות בכדי לקבל ראות טובה. בגמר שלב זה מחדירים מצלמת פנים צנרת בכדי לאבחן את הבעיה ומיקומה באופן מדויק.

כעת נטפל בבעייה בשיטה המתאימה ביותר ממגוון הכלים הרחב העומד לרשותנו.

אינפרא בונפיל סורג'ון הם המשווקים הבלעדיים של חברת Scanprobe בישראל

צפו בסרטון המדגים שיטת עבודה של בונפיל שירותי אינסטלציה, הסרטון מדגים תיקון צינור ללא הרס

טיפולי ביוב, איתור נזילות, איתור רטיבות ובעיות אינסטלציה

אינפרא בונפיל מומחים לאיתור נזילות, לאיטום, לאינסטלציה, נזילות תת קרקעיות ולמערכות ביוב וניקוז מים.

חברת בונפיל בעלי ניסיון עשיר בתחומי: אינסטלציה, איטום, איתור נזילותהדמיה תרמית וצילום פנים צנרת. למידע נוסף בתחום איתור נזילות לחץ כאן !

חדש בישראל !!! החלפת קווי ביוב ומרזבים – ללא הרס !!!

חברתנו עושה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובעזרתם נותנים מענה לבעיות חוזרות שבעלי מקצוע רבים לא מצליחים לפתור.
בסרטון הבא איתור שוחת ביוב שכוסתה וגרמה במשך שנים לסתימות ביוב חוזרות ונזילות וריח רע בחניון הבניין המשותף.
חברתנו הוזמנה למקום ותוך שימוש במצלמת פנים צנרת הכוללת משדר מיוחד ומכשיר איתור, איתרנו את מקום הבריכה הסמוייה ופתרנו את הבעייה לצמיתות תוך חיסכון והוצאות עתידיות בשטיפות הקו שבוצעו מדי מס' חודשים ונתנו פתרון חלקי

מערכת BONFILINE היא שיטה מבוססת ומוכחת המאפשרת למקם צינור חדש בתוך צינור הפגום הקיים, ללא חפירות ותוך שיבושים מינימאליים. הצינור החדש מתחבר לצינור הפגום באמצעות שיטה מתוחכמת המכונה ״אינברסיה״, כאשר הצינור החדש מוצמד בחוזקה לדפנות של הצינור הקיים באמצעות לחץ אוויר או לחץ מים. לאחר סיום תהליך האינברסיה, הצינור החדש (שהיה גמיש בתחילה) מתקשה וכך מתקבל צינור חזק וקשה המצפה בחוזקה את הצינור הקיים, תוך ירידה מינימאלית כקוטר כ-6%.

למידע נוסף על החלפת קווי ביוב ללא הרס, לחץ כאן!