פתיחת סתימה בכיור | בונפיל תיקונים ללא הרס | אינפרא בונפיל סורג'ון

שימוש בטכנולוגיות מתקדמות
לאיתור ותיקון ללא הרס!!!

איתור נזילות | עבודות ביוב | תיקון מרזבים | בעיות רטיבות

ברנר למובייל

פתיחת סתימה בכיור

פתיחת סתימה באמבטיה | פתיחת סתימה בכיור | פתיחת סתימה במקלחת | סתימה בצנרת

פתיחת סתימה בכיור

כיור הוא תמיד מהווה מקום הצטברות של פסולת מסוגים שונים, בין אם מדובר על כיור אמבטיה ובטח ובטח כאשר מדובר על כיור המטבח. כיור המטבח בו אנו מניחים את הצלחות והכוסות מהווה מקום הצטברות של שאירי מזון, שמנים, נוזלים מסוגים שונים וכיוצא בזה, כאשר גם במקרים בהם בעל הבית הוא מספיק אחראי על מנת לפנות את כל הפסולת מכיור המטבח, הרי שההסתברות להיווצרות סתימה בכיור היא עדיין גבוהה למדי.

למעשה, סתימה בכיור היא אחד מהתהליכים הנפוצים ביותר בצנרת הביתית ומדובר על תקלה שמוגדרת אף כפחת ריאלי אשר נלקח בחשבון. בבית ממוצע היווצרות סתימה בכיור היא נפוצה עד לכדי התרחשות של אחת לחצי שנה, כך שהזמנת אינסטלטור לטובת פתיחת סתימה בכיור אחת לחצי שנה היא בגדר תחזוקה.

גורמים להיווצרות סתימה בכיור

למעשה, הכיור שלנו במטבח הוא המקום הכי בעייתי בכל הבית בכל הנוגע לסתימות, כאשר לכיור יש את ההסתברות הגבוהה ביותר להוות מקור להיווצרות סתימות, וזאת לא רק בגלל השימוש התדיר אותו אנו עושים בכיור, אם כי גם בגלל כל המוצרים השונים אשר מגיעים אליו. הכיור הינו אחד מהמקומות המרוכזים ביותר לפסולת מסוגים שונים, כאשר גם אם דואגים לפנות את הפסולת, הרי שתמיד יסתננו חתיכות קטנות אל צנרת הביוב שתגרום לצורך של פתיחת סתימה בכיור. בכיור מוצאות מקום גם שיערות, אבק ופסולת שאינה רק מזון. אחד הגורמים המרכזיים להיווצרות של סתימה בכיור אלה הם שמנים מסוגים שונים, שמנים אשר מגיעים משטיפה של סירים, אך כך גם מקפה.

נתון זה אינו ידוע לציבור, אך קפה אותו שופכים אל הכיור מהווה את אחד הגורמים המשמעותיים יותר ליצירת סתימה בכיור, וזאת משום שהמרקם השומני שלו מצטבר במקומות שונים בצנרת הביוב ועל פני זמן פשוט גורם לסתימה בכיור וכמובן שלאחר מכן לצורך הבלתי נמנע של פתיחת סתימה בכיור. במידה ויש לכם סתימה בכיור חשוב לקרוא לבעל מקצוע ולא לנסות פתיחת סתימה בכיור לבד, שכן עבודה עצמית עלולה לגרום נזק לסיפון ואפילו לצנרת עצמה, כך שעל מנת להמנע מנזקים מיותרים, ועל מנת להבטיח את פתרון הבעיה תוך הזמן הקצר ביותר, חשוב מאוד לקרוא לבעל מקצוע שיוכל לסייע לכם לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support