עבודות ביוב | בונפיל תיקונים ללא הרס | אינפרא בונפיל איתור נזילות מים

עבודות ביוב

ביוב | חידוש קווי ביוב ומרזבים | פתיחת סתימות ביוב | צילום צנרת ביוב | צילום קווי ביוב | שורשים בביוב | איתור נזילות ביוב | החלפת צנרת ביוב |

עבודות ביוב

ביצוע עבודות ביובהצנרת שלנו מהווה את היסוד של הבית כולו, אנחנו מתחילים להרגיש את זה רק כשמתחילות לצוץ בעיות, ובדרך כלל, כשהמצב טוב- אנחנו לא ערים, לא מודעים ולא נותנים את הדעת לקיומה של הצנרת ולחשיבות שבשמירה על ניקיונה.
האנלוגיה שעושים בין גוף האדם לצנרת הביתית היא בהחלט לא מקרית, ובדיוק כמו גוף האדם גם הצנרת שלנו נסתמת בדרך כלל אם אנו לא שומרים ומקפידים על החומרים אותם אנו מעבירים דרך הצנרת הביתית.
עבודות ביוב ברובן מתייחסות לצנרת שנסתמה, אם כי, במקרים שונים יש בעיות נוספות אשר עלולות להיווצר בצנרת שלנו, מעבר לסתימת ביוב- שהיא הבעיה היותר נפוצה, כך למשל, יכול שחלק מסויים של הצנרת נשבר ויש להחליפו, יכול שיהיה מצב בו תיווצר נזילה בצנרת כתוצאה מחור או מסדק והרשימה עוד ארוכה, כך או אחרת, במידה ויש לכם בעיה עם הצנרת שלכם ואתם זקוקים לשירותי עבודות ביוב, חשוב מאוד שתזמינו אינסטלטור כמה שיותר מהר ולא תדחו או תתעכבו עם זה, כיוון שהזנחה של עבודות ביוב עלולה לעלות לכם ביוקר בעתיד, וזאת לא רק משום שהבעיה תלך ותחמיר, הרי שהנזקים המצטברים רק ילכו ויחמירו גם הם.

שירותי אינסטלטורים

דודי בונפיל שירותי אינסטלטוראינסטלטור אשר יגיע אליכם יבצע קודם כל בדיקה קפדנית של מקור והיקף הנזק של הבעיה, רק לאחר ביצוע איבחון מדוייק וקפדני של הבעיה שתקפה אתכם, הוא יתחיל לבצע את הפעולות הנדרשות לטובת תיקון וטיפול בבעיה, להבדיל מבעבר, כיום לאינסטלטורים יש מגוון של כלים שונים למציאת מקור הבעיה מבלי לחשוף רצפה וקירות, מה שאומר שעבודות ביוב נעשות בצורה נקייה ויסודית מבלי לגרום נזק בשום מקרה.
טיפול עבודות ביוב אורכות בדרך כלל זמן קצר, כך שבמרבית המקרים, אם זיהיתם את הבעיה בזמן, הרי שאינסטלטור טוב יזדקק לשעה לכל היותר על מנת לסייע לכם בפתרון בעיית הביוב אשר נוצרה אצלכם.
מומלץ לעבוד עם אינסטלטור קבוע ולא להחליף אינסטלטורים בכל פעם, אינסטלטור איתו תעבדו באופן קבוע יכיר את מערכת הביוב שלכם ויהיה מודע לכל הבעיות וההיסטוריה שלכם, כך שלמעשה, עבודה עם אינסטלטור קבוע תקל עליכם ועל בעל המקצוע באופן משמעותי.

חידוש צנרת ביוב ללא הרס

אנו משתמשים בשיטה שנקראת "בונפיליין". לדוגמא: כאשר קיים צינור ביוב בעומק של 2 מטר אשר ניסתם לסירוגין וגורם להצפות בבית ,בכל הבניין , בכביש או בגינה יש צורך בתהליך תיקון חדיש ללא הרס. יש לשטוף את הקו בלחץ מים גבוה ולוודא שהשטיפה נעשתה כראוי ולפתוח את הסתימה ע"י דיזות מיוחדות כדי לקבל ראות טובה ולאחר מיכן להחדיר מצלמה פנים צנרת כדי לאבחן את הבעיה שקיימת באופן מדויק.

בונפיל המשווקים הבלעדיים של חברת Scanprobe

צפו בסרטון המדגים שיטת עבודה של בונפיל שירותי אינסטלציה, הסרטון מדגים תיקון צינור ללא הרס