אינסטלציה | אינסטלטור | תיקון מרזבים

אינסטלטור בנצרת

בין השירותים המשלימים של אינסטלטור בנצרת ניתן למצוא שירותים כמו:

  • החלפת כלים סניטריים- במסגרת שירותי אינסטלטור בגוש שגב ובנצרת תוכלו ליהנות גם משירותי שיפוצים ושירותים משלימים. אנו מספקים שירותי שיפוצים לחדרי אמבטיה, לרבות החלפה של כל הכלים הסניטריים שלהם, כיורים, אמבטיות, אסלות וכיוצא בזה.
    אם אתם מתכננים לעשות שיפוץ בחדר האמבטיה שלכם, אל תסתפקו בשיפוץ שטחי בלבד, חדר האמבטיה, מעצם היותו חלל רטוב, חשוף הרבה יותר למפגעים. אם אתם עושים שיפוץ בחדר האמבטיה שלכם, הקפידו להזמין אינסטלטור שיבדוק לעומק את מצב הצנרת שלכם, שכן, התמודדות עם בעיות צנרת, רגע אחרי שעשיתם את השיפוץ, היא אינה התמודדות נעימה, ובטח שלא זולה.
    במסגרת שירותי האינסטלציה אותם אנחנו עושים טרם ביצוע שיפוץ חדר אמבטיה, אנו גם מספקים שירותי שיפוצים וכך גם החלפה, כאמור, של כל הכלים הסניטריים שלכם, וזאת על מנת שתוכלו ליהנות מחדר אמבטיה חדיש, יפה ונקי מחיידקים ורטיבות.
  • תיקון ברזים- מעבר לכלים הסניטריים והשיפוצים אותם אנו מספקים במסגרת שירותי אינסטלטור בנצרת, אנו מספקים גם ברזים, שירותי תיקון והחלפה של ברזים.

אנו מספקים שירותי אינסטלטור בנצרת במשך עשרים וארבע שעות ביממה, כך שבכל עת בה אתם נתקלתם בבעיה, תוכלו לפנות אלינו ולקבל טיפול מעמיק, יסודי, מקצועי ובעיקר מהיר.

Skip to content