ניקוי שורשים בביוב

פתיחת סתימות שורשים בביוב | הסרת שורשים בביוב | פתיחת סתימות ביוב | ניקוי שורשים בביוב | צילום קווי ביוב | חיתוך שורשים בביוב | שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב

אם יש לכם שורשים בביוב יש לנו פתרון ייחודי שיחסוך לכם כסף, זמן ושבירות מיותרות !!!

הסימנים שמעידים שהביוב סתום ויש צורך בניקוי שורשים בביוב

exit

  • אם הביוב זורם לאט
  • אם יש ריח לא נעים
  • אם הביוב גולש
  • אם יש צמחיה בקרבת מקום סביר להניח שהפתרון עבורכם הוא ניקוי שורשים בביוב

 

הפתרון שלנו לחדירת השורשים לביוב הוא פתרון ייחודי שחברות אחרות ואינסטלטורים אחרים לא מסוגלים לבצע, לתהליך קוראים שירוול בקו הביוב הקיים ( מצורף סרטון שמסביר מהו תהליך השירוול בקוו הביוב ולמה השירוול חוסך כסף ונזק מיותר ) לנו יש ציוד רובוטי שמוחדר לתוך הביוב וכורת את השורשים שחדרו לביוב, לאחר שהביוב מנוקה ונשטף מכל שאריות השורשים, הלכלוך והשומן שהצטברו בדפנות הביוב, אנו מחדירים בלון שעליו מלופף יריעות מסיבי זכוכית שמחוזקות בחומרים כימים הבלון מנופח והיריעות הזכוכית שמלופפות בדבק אפוקסי מוצמדים בחוזקה לדפנות קו הביוב ויוצרת מעטפת פנימית בתוך הביוב שעמידה פי שניים מהצינור המקורי. היריעות המחוזקות חוסמות כל אפשרות לחדירה נוספת של שורשים לביוב.

הסבר והדגמה של תהליך השירוול

כיצד מתבצעים ניקוי שורשים בביוב

מוזמנים לצפות בסרטון כדי ליראות את פתרון מהפכני שלנו לניקוי שורשים בביוב

אנחנו מציעים את מיטב שירותי האינסטלציה לרבות סתימות ותיקון מרזבים, פתיחת סתימות ביוב, ניקוי שורשים בביוב ועוד קשת רחבה של פתרונות נוספים.

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לסתימה בביוב הם השורשים שחדרו למערכת הביוב. חדירת שורשים לביוב יכולה לסתום את צינור הביוב ולמנוע זרימה תקינה של פסולת דרכה. ישנם לא מעט צמחים דקיקים, אך אגרסיביים, המצליחים לחדור למערכת הביוב, להתפתח ולגדול בה עד לממדים עצומים לעיתים. באופן זה הם חוסמים את מעבר הפסולת בביוב, בין אם מדובר בפסולת אורגנית ובין אם בכל סוג אחר שהוא של פסולת. ניקוי שורשים בביוב באמצעות מכשירים מיוחדים, החודרים אל מעמקי המערכת, עוזר למנוע נזקים עתידיים, העשויים להיווצר במערכת בשל הסתימה וכן תקלות אחרות, הנגרמות בשל חדירת השורשים למערכת הביוב. לכן הפתרון המתבקש הסרת השורשים מהביוב באמצעות רובוט שכורת ומנקה את קווי הביוב.

השורש, הנותן לצמח את יכולת האחיזה שלו בקרקע ומשמש כמעין עוגן, אחראי על העברת המזון והמים אל הצמח. הוא מחפש מקורות למזון ומים ויכול להגיע לעומקים עמוקים במיוחד. שורשו של צמח הפיקוס נחשב כאחד המזיקים האגרסיביים ביותר, בכל הקשור למערכות הביוב. שורשי הצמח יכולים להגיע לאורך רב מאד, של עשרות מטרים, במטרה למצוא מקור מים כלשהו. הורדת הפיקוסים בסמוך למבנים היא דרך מצוינת למנוע את חדירת שורשיהם למערכת הביוב, ולפחות עד מרחק של 100 מטרים. שימוש בחומרים שונים, המוצעים בשוק כיום, ומבטיחים קטילת שורשים, איננו תמיד הפתרון, שכן מדובר במענה זמני, שאיננו מצליח לפתור את בעיית חדירת השורשים לצמיתות. מדובר בחומרים יקרים מאד, שמשפיעים על שורשי הצמח במשך מספר חודשים, אולם לאחר תקופה זו פגה השפעתם, והשורש ממשיך לגדול ולהתפשט.
מכיוון שצנרת הביוב עוברת מתחת לפני השטח, מתחת לאדמה, היא חשופה לבעיות שונות, העשויות להיגרם הן מגורמים הנמצאים בתוך האדמה והן מגורמים הנמצאים מבחוץ. חדירת שורשים למערכת הביוב, מעבר לסתימה החמורה שהיא עשויה לגרום, היא יכולה להוביל לשברים במערכת עצמה, המונעים את תפקודה התקין. במקרים של שורשים בביוב, יש לקרוא למקצוענים. ישנן כיום חברות המתמחות בפתרונות של פתיחת סתימות שורשים בביוב, בשילוב על ציוד משוכלל המגיע למעמקי האדמה, ישירות אל מערכת הביוב. ציוד זה מבצע הליך של חיתוך שורשים בביוב באופן המדויק ביותר. חיתוך השורשים מונע את חזרתה של הבעיה ומציע טיפול מקיף ברמה הגבוהה ביותר. כדי ליהנות מיתרונותיו של הטיפול, יש לפנות אל המומחים בהקדם האפשרי ולהתחיל בניקוי המערכת.

איזה ציוד כולל הליך ניקוי שורשים בביוב

ניקוי שורשים בביוב נעשה, כאמור, תוך שימוש בציוד מיוחד. כמו: ספיראלות, המתאימות לסתימות קלות בעיקר, מקלות ביוב המגיעים באורכים שונים וכוללים ראשים המתחברים אל קצה המקל. מכונות חשמליות הן אמצעי נוסף, שבו משתמשים המומחים, והן אלו המאפשרת את הוצאת השורשים, השומנים ואת הפסולת שהצטברה בביוב וגרמה לסתימה. מכונות אלו כוללות ספיראלות, כשבקצה כל אחת מהן, ישנה ספיראלה העוזרת בניקוי ובפתיחת סתימת הביוב.
חשוב לשים לב
חדירת שורשים לביוב יכולה, כאמור, לגרום לנזקים חמורים! מומלץ לפנות בהקדם לאנשי מקצוע המתמחים בתחום ונעזרים בפתרונות מתקדמים, המגיעים למעמקי האדמה וישירות אל מערכת הביוב. שימוש בפתרונות אלה מונע את חזרתם של השורשים אל המערכת ומניעת נזקים חמורים בעתיד. חשוב לפנות אך ורק לחברות בעלות ניסיון בתחום, חברות עם צוות מקצועי ומיומן של עובדים, היודעים כיצד להתמודד עם האתגרים שמציב התחום.

 

ניקוי שורשים בביוב